РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА АГЕНЦІЯ «МАДАГАСКАР»

Рекламно-виробнича агенція «Мадагаскар» була створена в 2006 році. За час роботи наша компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і відповідальний партнер і стала однією з провідних агенцій в Україні. Особлива увага в нашій компанії приділяється якості та терміну виконання замовлень.
«Мадагаскар» інтенсивно розвивається, удосконалюючи і збільшуючи виробничі потужності, постійно підвищуючи кваліфікацію персоналу.

НашI Послуги

Широкоформатний друк

Для Всіх видів конструкцій зовнішньої реклами: магістральні щити (щити 3 × 6, 3 × 12), суперсайти, суперборди, арки, брандмауери, оформлення будівельних лісів.
Узнать больше

Після-друкарська обробка

Зварювання, ламінація, наклеювання на ПВХ, композит, оцинкування
Узнать больше

Інтер’єрний широкоформатний друк

Це друк дуже високої фотографічної якості. Друк проводиться на різних матеріалах, таких як: самоклеюча плівка, банер, папір, полотно, різний текстиль. Зазвичай такий
Узнать больше

Оформлення транспорту

Найбільш швидким і недорогим способом нанесення реклами на транспорт є обклеювання авто самоклеючими плівками. За допомогою наклейок можна “змінити” колір будь-якого.
Узнать больше

Монтаж банерів

Один з видів міської реклами – це банери, розяжки, плакати і подібні до них конструкції. Чим більша площа плаката, тим вище його
Узнать больше

Дизайнерські послуги

Розробка оригінал-макетів. Адаптація файлів замовника під потрібні розміри. Візуалізація макетів на об’єкті (вітрини, фасади, інтер’єри)
Узнать больше

Технології та обладнання

NUR Expedio Revolution 5000

ширина друку – 5м, UV-друк, швидкість до 300м2/год, оригінальні фарби, розподільча здатність до 720 × 720 dpi.

INFINITI FY-3206S SPT (Fenix)

широкоформатний принтер для інтер’єрного друку, ширина друку – 3.2м, розподільча здатність до 720 × 720 dpi.

Принтер Neo Fenix

широкоформатний принтер для інтер’єрного друку, ширина друку – 3.2м, розподільча здатність до 720 × 720 dpi.

Mimaki JV3

сольвентний п’єзоструйний повноколірний плотер для зовнішнього та інтер’єрного друку, швидкість друку до 30 м.кв./год, розподільча здатність до

ШирокоформатнИй плотер LIYU PG 3312 Plus

широкоформатний плотер, ширина друку – 3.2м, розподільча здатність до 360 × 360 dpi.

Принтер Mutoh ValueJet

Принтер Mutoh ValueJet, ширина 1,6 м (1440х1440 dpi)

МатерIалИ

Банерні тканини

Банерні тканини (армований вініл) являють собою композиційний матеріал, що складається з поліефірної сітки високої міцності в основі і двостороннього пластичного вінілового покриття.

Банерна сітка MeshNet

Даний матеріал являє собою спеціальну неткану полівінилхлоридну (ПВХ) сітку, армовану поліефірною ниткою. На поверхню ПВХ нанесений спеціальний лак.

Самоклеюча плівка

Матеріал являє собою полівінилхлоридну(ПВХ) плівку. Для забезпечення необхідних властивостей пластичності матеріалу в ПВХ додані спеціальні добавки – пластифікатори.

Папір

Міцний папір (з покриттям) підвищеної непрозорості й оптимальної білизни. Щільність 115-120 г/м2.