Банерні тканини

Банерні тканини (армований вініл) представляють собою композиційний матеріал, що складається з високоміцної поліефірної сітки в основі і двостороннього пластичного вінілового покриття.

Розрізняють два основні методи виробництва банерних тканин: литтєвий (coated) і Ламінаційні (laminated). Що виходять в результаті вищевказаних методів матеріали мають значні відмінності. При Ламінаційні методі виробництва банерна тканина має меншу морозостійкість, міцність на розрив і термін служби. Литі матеріали повинні зберігати нанесене на них зображення терміном до 3-х років в найнесприятливіших умовах.

Ламінаційні матеріал має одне суттєвої перевага – низька ціна. Так що найчастіше при короткочасних рекламних акціях для зниження витрат має сенс використовувати саме його.

Компанія «Мадагаскар» використовує цілий спектр банерних тканин з різними характеристиками для вирішення найрізноманітніших завдань. У будь-якому випадку, в залежності від конкретних завдань, наші менеджери зможуть запропонувати Вам найбільш підходящі матеріали для економії Ваших коштів.

Існують наступні типи тканин для друку банерів:

  • Frontlit — банерна тканина для друку плакатів з внутрішньою підсвіткою (матова / глянцева).
  • Backlit — це світлорозсіюючий матеріал з прозорістю 25% та щільністю 420-680 г/м2, який призначається для рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою (світлові короби, дахові установки).
  • Blackout — світлоблокуючий банер – банерна тканина для двостороннього друку щільністю 450-700 г/м2, що має внутрішній шар чорного кольору, який забезпечує світлонепроникність. Blackout успішно застосовується при виготовленні розтяжок і транспарантів.

БАНЕРНА СІТКА MESHNET

Даний матеріал являє собою спеціальну неткану полівінілхлоридну (ПВХ) сітку, армовану поліефірною ниткою. На поверхню ПВХ нанесено спеціальний лак. Щільність 270-320 г/м2, прозорість до 45%, діапазон робочих температур від -30 до +70, міцність на розрив 1500 Н/см.
Основною особливістю даного матеріалу є те, що завдяки ретельно підібраним розмірам отворів сітки, товщині ниток і типу їх плетіння, матеріал практично не схильний до механічного впливу вітру, що визначає мінімальну парусність полотна отриманого зображення. Описана вище структура матеріалу визначає знижену, в порівнянні з банерними тканинами, щільність матеріалу, що в сукупності з невеликою парусністю, дозволяє виготовляти зображення надвеликого формату. Матеріал характеризується високою розмірною стабільністю, стійкістю до погодних впливів (перепадів температур, вологості, УФ-випромінювання, абразивного і хімічного впливу). Відноситься до класу важкогорючих матеріалів.
Матеріал зазвичай використовується для друку широкоформатних зображень і подальшого декоративного маскування фасадів будинків, що ремонтуються. Крім декоративної функції, вінілова сітка для друку виконує роль засобу захисту вулиць від запилення під час проведенні ремонтно-будівельних робіт. Також друк на сітці використовується для театральних і студійних декорацій, оформлення виставкових стендів та місць продажу. Знижені значення парусності та щільності забезпечують можливість монтажу зображень без зведення спеціальних монтажних конструкцій.

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА

Матеріал являє собою полівінилхлоридну (ПВХ) плівку. Для забезпечення необхідних властивостей по пластичності матеріалу в ПВХ додані спеціальні добавки – пластифікатори. Робоча поверхня плівки покрита спеціальним лаком, який виконує захисні функції, а також забезпечує якісне нанесення зображення. На зворотну сторону плівки нанесено клейовий шар. Оскільки матеріал має значно нижчі параметри міцності, в порівнянні з банерними тканинами, то для захисту матеріалу і нанесеного на нього зображення від механічних впливів, як правило, використовується ламінація – нанесення прозорого захисного шару на зображення. Для цього, звичайно, використовуються аналогічні по структурі ПВХ плівки, що називаються ламінатами.
За технологією виготовлення плівки діляться на кладрировані та литі. При виготовленні кладрированих плівок використовується технологія прокатки шматку матеріалу до потрібної товщини. У випадку ж з литими плівками, необхідна товщина плівки досягається шляхом лиття розплавленого матеріалу. Ця технологія дозволяє отримувати плівку з кращими характеристиками пластичності, оскільки в цьому випадку відсутній так званий ефект пам’яті форми при впливі температурних перепадів на плівку. Зображення на кладрированих плівках застосовується, як правило, для наклеювання на прості рівні поверхні, такі як щити, вказівники, тощо. Литі ж плівки використовуються для обклеювання складних опукло-увігнутих поверхонь, таких як борта авто- та авіатранспорту. Також самоклеюча плівка розрізняється за типом клейового шару. Існують перманентні (permanent) і такі, що видаляються (removable), клейові покриття. У разі нанесення клейового покриття, що видаляється, зображення, виготовлене на такій плівці, можна видалити з поверхні, на яку було змонтовано, без залишків клею на ній. Величина адгезії клею плівки до монтажної поверхні в даному випадку менша, ніж у перманентного клейового шару. Такі плівки використовуються у випадках короткострокового монтажу зображення на поверхню з необхідністю його подальшого видалення.

Основні типи самоклеючих плівок:

  • Самоклеюча плівка для друку плакатів із зовнішнім підсвічуванням(матова глянцева) Непрозора самоклеюча ПВХ-плівка для виконання будь-якого типу графічних робіт відповідних термінів служби із застосуванням як всередині, так і поза приміщеннями. Використовується для обклеювання стендів, великих площин по всій їх поверхні, автомобілів, призматронів та ін.
  • Транслюцентна самоклеюча плівкаплівка (для друку плакатів із внутрішньою підсвіткою) транслюцентна самоклеюча ПВХ-плівка, яка гарантує однакову насиченість кольорів при внутрішньому та зовнішньому підсвічуванні. Застосовується для виготовлення світлової і має тривалийтермін служби при використанні на вулиці
  • Перфорована самоклеюча плівка. Матеріал являє собою перфоровану самоклеючу ПВХ плівку для друку. Нанесене зображення, як правило, монтується на скло (вітрини, скло кабіни автомобілів). Відповідним чином підібрана перфорація плівки забезпечує ефект сприйняття зображення з лицьового боку при фронтальному підсвічуванні. Зі зворотнього боку зображення досягається ефект тонованого скла, що не перешкоджає огляду зсередини приміщення.

ПАПІР

Папір постерний (зовнішня підсвітка) з синьою підкладкою, – BlueBack
Міцний папір (з покриттям) підвищеної непрозорості та оптимальної білизни. Щільність 115-120 г/м2. Покриття блакитного кольору, нанесене на тильну сторону, дозволяє наклеювати носій на темні та строкаті основи – без колірних спотворень і без просвічування нижнього зображення. Відсутність схильності до набухання і розривів, висока стійкість до коливань температури і відносної вологості дозволяють використовувати цей матеріал як всередині, так і поза приміщеннями. Найбільш популярне застосування – щитова реклама.

Папір постерний (внутрішня підсвітка) біла
Папір з покриттям для світлової реклами. Щільність 150 г/м2. Забезпечує яскравість і контрастність надрукованого зображення, має стійкість до негативних зовнішніх чинників, стабільний в середовищі підвищеної вологості. Використовується в якості рекламного носія світлових панелей-кронштейнів, щитів з внутрішньою підсвіткою.