Застосування корпоративних відтінків колірної гами приверне увагу споживача. На асоціативному рівні сучасні технології викликають тільки позитивні емоції. Ми працюємо, враховуючи нюанси, про які знають лише професіонали.

ЗАМОВНИКАМ ДОСТУПНІ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:
 • Друк на банері (Frontlit, Backlit, Blackout).
 • Друк на плівці (матова, глянцева, прозора).
 • Друк на папері (Blueback, сіті папір, фотопапір).
 • Друк на сітці.
 • Друк на підвісних стелях (ткана основа).
 • Друк на шпалерах (вінілові шпалери на фліз.основі).
 • Друк на штучному та натуральному полотні.
 • Пост-друкарська обробка (виготовлення брендмауерів, установка люверсів, ламінація, накатка на пластик, композит).

Цех широкоформатного друку і пост-друкарської обробки працює в цілодобовому режимі. Тому замовлення виконуються в максимально стислі строки.

Середній термін виконання замовлення від одного до трьох діб.

Пост-друкарська обробка

Зварювання, ламінація, поклейка на ПВХ, композит, оцинкування

ПЛОТЕРНА НАСІЧКА ПЛІВКИ

Плотерна порізка – це процес вирізання зображення на матеріалі. У більшості випадків в якості матеріалу використовується кольорова самоклеюча вінілова плівка (плотерна порізка плівок). Насічка матеріалу відбувається по векторному контуру комп’ютерного зображення з файлу.

Технологія плотерної порізки дозволяє виготовити недорогі яскраві наклейки. Це економічний і дуже практичний варіант для рекламного оформлення вітрини, щита, транспортного засобу, виготовлення трафаретів, яскравих написів, табличок. З яскравою вінілової плівки ми виріжемо малюнок, який можна наклеїти на будь-яку поверхню (пластик, метал, скло, банер і т.д.).

ОФОРМЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНОГО Й ОСОБИСТОГО ТРАНСПОРТУ

Найбільш швидким і недорогим способом нанесення реклами на транспорт є обклеювання авто самоклеючими плівками. За допомогою наклейок можна “змінити” колір будь-якої ділянки поверхні. Застосувавши плоттерну порізку, наносять рекламу на авто у вигляді букв, логотипів і т.д. Нанісши на плівку за допомогою широкоформатного друку водостійкими фарбами повнокольорове зображення, захистивши його за допомогою ламінування, можна зробити з реклами на транспорті витвір рекламного мистецтва, який до того ж приносить Вам гроші. Кузов майбутнього «рекламного» автомобіля перед обклеюванням можна заґрунтувати і пофарбувати.

ВИСОТНИЙ МОНТАЖ БАНЕРІВ ТА НАКЛЕЮВАННЯ ПЛІВКИ НА СКЛЯНІ ФАСАДИ БУДИНКІВ

Одним із видів міської реклами є банери, розтяжки, плакати і подібні до них конструкції. Чим більша площа плаката, тим вище його потрібно повісити, щоб він був доступним для поглядів найбільшої кількості людей і зручним для сприйняття. Співробітники компанії «Мадагаскар» максимально оперативно виконають висотний монтаж реклами – повісять банер, розтяжку або плакат.

Агенція «Мадагаскар» друкує дані на матеріалах для обробки фасадів, відповідно, будь-який фасад можна зробити барвистим та оригінальним.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПОСЛУГИ
 • Розробка оригінал-макетів.
 • Адаптація файлів замовника під потрібні розміри.
 • Візуалізації макетів на об’єкт (вітрини, фасади, інтер’єри)